Ostatnio publikowane
O nas

RaportySpolek.pl to innowacyjna usługa pozwalająca na bieżące monitorowanie publikacji raportów giełdowych* firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Aktywacja usługi następuje natychmiast po dokonaniu rejestracji Użytkownika z zachowaniem obowiązującej procedury. Aplikacja RaportySpolek.pl umożliwia między innymi:

• monitorowanie raportów spółek notowanych na GPW w Warszawie,
  • selektywne wybieranie spółek przy użyciu filtrów,
  • otrzymywanie wiadomości e-mail o opublikowanych raportach zgodnie z indywidualnie dokonanym wyborem,
  • otrzymywanie wiadomości SMS o opublikowanych raportach zgodnie z indywidualnie dokonanym wyborem. (RaportySpolek.pl zintegrowaliśmy z modułem płatności elektronicznych (Tpay.com), dzięki czemu aktywacja usługi SMS następuje w ciągu kilku minut).

Jak to działa?

Wykonaj 5 prostych kroków i bądź na bieżąco z informacjami publikowanymi przez spółki, które chciałbyś monitorować.

1. Zarejestruj się,
  2. Zaakceptuj link aktywacyjny wysłany na podany przez Ciebie w trakcie rejestracji adres mail,
  3. Zaloguj się do aplikacji i uzupełnij niezbędne dane (imię nazwisko, nr tel. kom)
  4. Wybierz spółki, których raporty giełdowe chciałbyś monitorować (wybór spółek dokonuje się metodą "drag and drop" lub przez zaznaczenie checkbox)
  5. Zatwierdź swój wybór i bądź na bieżąco z informacjami publikowanymi przez spółki, które chciałbyś monitorować.

Zapraszamy do korzystania z RaportySpolek.pl

Zespół RaportySpolek.pl

*system umożliwia monitorowanie raportów spółek publikowanych w systemie ESPI (Elektroniczny System Przekazu Informacji - KNF) oraz EBI (Elektroniczna Baza Informacji – GPW)

Potwierdź swój wybór